مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۳۹۴/۱۰/۱۷

روزگزینش

Normal ۰ false false false EN-US X-NONE FA

 

(خبرجدید)برگزاری جلسه گرامیداشت 15دی ماه سالروز فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(قدس) مبنی برتشکیل گزینش کشوردر محل سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری کرمان


 

 

به گزارش خبرنگار هسته گزینش استانداری کرمان صبح چهارشنبه مورخ 16/10/1394 باحضورمحمدرضا فتوت معاونت محترم مدیریت وتوسعه منابع انسانی استانداری کرمان و نصرالله گرامی مشاورعالی استاندارو عضو هسته گزینش استانداری کرمان و مدیران ورابطین هسته های گزینش دستگاه های اجرایی استان به مناسبت بزرگداشت فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(قدس) مبنی بر تشکیل گزینش کشور برگزارگردید.

 

شروع این مراسم با تلاوت آیاتی از کلام الله مجیدتوسط قاری بین المللی جناب آقای مجتبی افروزه بوده و پس از خوش آمدگویی به مدعوین توسط حامدبهشتی فرمدیر هسته گزینش استانداری کرمان

 

محمدرضا فتوت درسخنان خود: به فرمان حکومتی بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در امر تشکیل نهاد گزینش کشور اشاره وافزود:این دستوریک نقشه راه و یک راهبرد برای همه دست اندرکاران امر گزینش به شمار می رود.

 

وی تاکید کرد: از آنجا که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مدیون فرامین امام راحل، رهبر معظم انقلاب اسلامی و خون شهدا و جانبازان است باید افرادی برای فعالیت در نهادها و دستگاه های اجرایی انتخاب شوند که از نظر فکری و اعتقادی معتقد به نظام باشند و لازمه تحقق این امر آن است که رابطان گزینش در حوزه کاری خود نهایت دقت را داشته باشند.

 

وی بر انتخاب نیروهای دلسوز و ارزشی تاکید کرد و گفت:اگر گزینش و انتخاب افراد به خوبی صورت گیرد، افراد ارزشی و تلاشگر انتخاب خواهند شد.

 

 فتوت با تاکید بر این مطلب که در حوزه گزینش همواره ملاک حال افراد است، ادامه داد: باید نیروهایی که از سوی گزینش انتخاب می شوند نیروهای خوبی باشند تا روند کارها به درستی انجام شود.

 

مشاور عالی استاندار کرمان نیز از گزینش به عنوان یک مساله مهم و اساسی یاد کرد و گفت: باید قانون ثابت و صالحی را برای گزینش رعایت کنیم.

 

نصرالله گرامی ادامه داد: در گزینش باید به حفظ آبروی افرادی که مورد قبول واقع نمی شوند توجه جدی صورت گیرد و  و اسرار افراد حفظ شود.

 

  وی ادامه داد: از آنجا که استخدام در کشور روند کندی دارد باید در جریان گزینش افراد نهایت دقت را داشته باشیم تا افرادی را به دلایل نادرست از کار نیندازیم.

 

وی خاطرنشان کرد: در بررسی صلاحیت افراد باید به توانمندی های نیروها و  حوزه کاری پیش بینی شده برای وی نیز توجه لازم راداشته باشیم.

 

مشاور عالی استاندار کرمان تصریح کرد: نیروهای گزینش باید نسبت به شناسایی نیروهای توانمند  و تلاشگر ادارات نیز اقدام کرده و اولویت های مربوطه را بشناسند.

 

 وی با تاکید بر اینکه رابطه حراست و گزینش در دستگاه های اجرایی ونهادها نیز باید قانونمند شود، گفت: گزینش دستگاه های اجرایی باید نیروهای توانمند دستگاه خود را بشناسند تا برای انتخاب مدیران جدید بتوان از اطلاعات واحدهای گزینش استفاده کرد.

 

 

 

در ادامه مدیر هسته گزینش استان کرمان نیز به برگزاری 30 دوره آموزشی در گزینش استان کرمان اشاره و بیان کرد: شورای هم اندیشی گزینش بنا به ابلاغ هیات عالی در همه استان ها از جمله استان کرمان تشکیل شده است.

 

حامد بهشتی فر افزود: شورای هم اندیشی گزینش با رویکردهایی از جمله کارگروه های تخصصی، استفاده از توان کلیه نیروها و پتانسیل هسته های استان ها، برگزاری مراسمات خاص و برگزاری دوره های آموزشی تشکیل شده است و در استان کرمان تاکنون دو جلسه در این زمینه برگزار شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: در جریان شورای هم اندیشی گزینش استان کرمان کارگروه های زیربنایی از جمله در زمینه آموزش، تحقیق، فن آوری اطلاعات و سایر حوزه ها نیز تشکیل شده است.

 

در ادامه جلسه مدیران ورابطین هسته های گزینش به بیان نظرات و پیشنهادات خود نمودند وضمن تشکر از مدیر وپرسنل زحمتکش هسته گزینش استانداری درخصوص استمرار اینگونه جلسات خواستارشدند0

 

در پایان جلسه از مدیران و رابطین فعال در عرصه گزینش استان با اهداء لوح سپاس قدر دانی بعمل آمد.

 

 

 

گزارش به روایت تصویر:

 

 

    

 

 



منبع :


مطالب مرتبط با این موضوع :


آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲